Lyžování v Harrachově

mapa-zima

Harrachov je malebný horský středisko nacházející se v Krkonoších v severních Čechách. Je známý nejen svou krásnou přírodou, ale také jako vyhledávané lyžařské letovisko.

Harrachov nabízí perfektní podmínky pro lyžování jak pro začátečníky, tak pro pokročilé lyžaře. Areál je vybaven moderními lanovkami, vleky a sjezdovkami, které uspokojí i ty nejnáročnější. Celkem je zde 11 kilometrů sjezdovek, které jsou pravidelně upravovány a pokryty umělým sněhem, což zaručuje skvělé podmínky pro lyžování po celou zimní sezónu.

Pro ty, kteří se teprve učí lyžovat, je připravena dětská lyžařská škola a také několik mírných sjezdovek, kde mohou trénovat své dovednosti. Pro pokročilé lyžaře je pak ideální příležitostí vydat se na červené či černé sjezdovky, které jim zajistí skvělé adrenalinové zážitky.

Harrachov je také známý svými skokanskými můstky, kde se pravidelně konají soutěže ve skocích na lyžích. Pro milovníky tohoto sportu je to skvělá příležitost vidět profesionální skokany v akci.

Po celodenním lyžování si můžete odpočinout v některém z lyžařských barů nebo restaurací, kde si dopřejete teplý nápoj nebo chutný oběd. Dále můžete navštívit také lyžařský servis, kde Vám odborníci pomohou se správným nastavením lyží a jejich údržbou.

Harrachov je navštěvován jak českými lyžaři, tak také turisty ze zahraničí. Díky své poloze je vhodným místem pro strávení zimní dovolené, kde si užijete sportovní vyžití i malebnou přírodu.

Lyžování v Harrachově je tedy skvělou volbou pro milovníky zimních sportů, kteří si chtějí užít krásné sjezdovky a výjimečnou atmosféru horského střediska.