NAŠE
CHALUPA

Chalupa U Kříže se nachází v centru Harrachova, vedle obecního úřadu. Nabízí Vám klidné ubytování ve 4 samostatných apartmánech, které jsou  vhodné také pro rodiny s dětmi.

​Jedná se o 4 kompletně nově vybavené samostatné apartmány s vlastním sociálním zázemím. Součástí chalupy je lyžárna, společenská místnost s pingpongovým stolem, stolním fotbálkem a šipkami a připojení k Wi-Fi. K chalupě patří i parkoviště. Použití vybavení společenské místnosti, Wi-Fi a parkoviště je pro návštěvníky chalupy zdarma.

V každém apartmánu jsou k dispozici společenské hry a ve společné lyžárně si zdarma můžete zapůjčit i sáňky nebo boby, v létě dětská odrážedla, nordic walking hole a košíky na houby.

Po dohodě lze zdarma zapůjčit dětskou skládací postýlku a dětskou židličku (vhodné pro děti do 2 let).

APARTMÁN 1

Apartmán 2+kk
o celkové ploše 49m2
pro max. 4 osoby
4 osoby

Předsíň, obývací pokoj s LED TV, kuchyňský kout, ložnice, koupelna se sprchovým koutem, vanou a WC, standardně a kompletně  vybavená kuchyň vč. elektrických zařízení (lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, indukční vařič). (2+2x přistýlka na rozkládací pohovce).

APARTMÁN 2

Apartmán 2+kk
o celkové ploše 45m2
pro max. 4 osoby
4 osoby

Kuchyň s jídelním koutem a LED TV, ložnice s rozkládací sedačkou, koupelna se sprchovým koutem a WC. Kuchyň je standardně vybavená vč. elektrických spotřebičů (lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, indukční vařič). (2+2x na rozkládací sedačce v ložnici).

APARTMÁN 3

Apartmán 2+1
o celkové ploše 64m2
pro max. 6 osob
6 osob

Obývací pokoj s LED TV, kuchyň, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC. Kuchyň je standardně vybavená vč. elektrických spotřebičů (lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, elektrický sporák s troubou). (2+4x na rozkládacích pohovkách v obývacím pokoji).​

APARTMÁN 4

Apartmán 2+kk
o celkové ploše 47m2
pro max. 5 osob
5 osob

Obývací pokoj s LED TV, kuchyňský kout, ložnice (3 lůžka), koupelna se sprchovým koutem, vanou a WC. Kuchyňský kout standardně vybavený vč. elektrických spotřebičů (lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, indukční vařič). (3+2x přistýlka na rozkládací sedačce).

0
počet pokojů
0
patra
0
postelí
0
dnů zábavy

CENÍK

Hlavní sezóna:

počet nocí Apartmán 1 Apartmán 2 Apartmán 3 Apartmán 4
2-4 noci
2590,-
1990,-
2890,-
2590,-
5 více nocí
1990,-
1590,-
2290,-
1990,-

Vedlejší sezóna:

počet nocí Apartmán 1 Apartmán 2 Apartmán 3 Apartmán 4
2-4 noci
2590,-
1990,-
2890,-
2590,-
5 více nocí
1990,-
1590,-
2290,-
1990,-

Lyžováni v Harrachově

Harrachov je malebný horský středisko nacházející se v Krkonoších v severních Čechách. Je známý nejen svou krásnou přírodou, ale také jako vyhledávané lyžařské letovisko. Harrachov nabízí perfektní podmínky pro lyžování

celý článek»
slider1

Celodenní výlet po okolí

Vyražte na výlet do krásného okolí, které nabízí mnoho zajímavých míst k objevování. Sbalil jsem si piknikový koš, fotoaparát a mapu, abych si podrobně plánoval trasu. První zastávkou je malebné

celý článek»

KAM
VYRAZIT

KONTAKT

CHALUPA U KŘÍŽE

Harrachov 149
519 46 Harrachov
e-mail: info@chalupaukrize.cz​

Správce objektu:
Jiří Žemba

Aktuální obsazenost a volné termíny si zobrazíte kliknutím na tlačítko PŘÍJEZD

Aktuální obsazenost a volné termíny si zobrazíte kliknutím na tlačítko PŘÍJEZD