Apartmány

Jedná se o ubytování apartmánového typu. Součástí apartmánu je povlečení, základní toaletní vybavení. Součástí apartmánu nejsou osušky, ručníky, sprchové gely, šampony, přezuvky.

 

Apartmán č. 1

Typ Popis
Velikost a kapacita Apartmán 2+kk o celkové ploše 49m2 pro max. 4 osoby (2+2x přistýlka na rozkládací pohovce)
Vybavení                    Předsíň, obývací pokoj s LED TV, kuchyňský kout, ložnice, koupelna se sprchovým koutem, vanou a WC, standardně a kompletně  vybavená kuchyň vč. elektrických zařízení (lednice, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, indukční vařič).

 

Apartmán 2

Typ    Popis
Velikost a kapacita Apartmán 2+kk o cekové výměře 45m2 s kapacitou max. 4 osoby (2+2x na rozkládácí sedačce v ložnici).
Vybavení Kuchyň s jídelním koutem a LED TV, ložnice s rozkládací sedačkou, koupelna se sprchovým koutem a WC. Kuchyň je standardně vybavená vč. elektrických spotřebičů (lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, indukční vařič).

 

Apartmán č. 3

Typ    Popis
Velikost a kapacita Apartmán 2+1 o celkové ploše 64m2 a kapacitě max. 6 osob (2+4x na rozkládacích pohovkách v obývacím pokoji).
Vybavení Obývací pokoj s LED TV, kuchyň, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC. Kuchyň je standardně vybabená vč. elektrických spotřebičů (lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, elektrický sporák s troubou).

 

Apartmán č. 4

Typ Popis
Velikost a kapacita Apartmán 2+kk o celkové ploše 47m2 a kapacitě max. 5 osob (3+2x přistýlka na rozkládací sedačce).Apartmám má samostatný vchod.
Vybavení    Obývací pokoj s LED TV, kuchyňský kout, ložnice (3 lůžka), koupelna se sprchovým koutem, vanou a WC. Kuchyňský kout standardně vybavený vč. elektrických spotřebičů (lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, indukční vařič).

 

Kontakt

Chalupa U Kříže

info@chalupaukrize.cz

Harrachov 149
Harrachov
512 46

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode